Csizi Ildikó vagyok, 23 éves, és a sport számomra nem hobbi, hanem életforma.
2019 óta edzek tudatosan, azóta a mozgás, az önfejlesztés és a testemmel való kapcsolat meghatározó része az életemnek.
Naturál bikini fitnesz versenyző vagyok, két komoly versenyszezonnal a hátam mögött.
2023 őszén a Superbody Junior Bikini bajnoki címet szereztem meg, ami megerősített abban, hogy jó úton járok.
A 2025-ös tavaszi szezonban nemzetközi Pro Qualifier versenyeken álltam színpadra Portugáliában, Lengyelországban és Angliában, ahol többször dobogós helyezést értem el.
De az én történetem nem csak az érmekről szól.
Volt idő, amikor az étellel és a testemmel vívott harc irányította az életem. Az anorexiából való felépülésemben a testépítés és az edzés jelentette a kiutat. Megtanított tisztelni a testem, erőt látni benne, és újra nőként kapcsolódni önmagamhoz.
Ma már nem csak a saját utamat járom, hanem más nőknek is segítek ebben.
A célom nem csupán a harci popsi építése.
Hanem:
• önbizalom erősítése
• nőiesség támogatása
• annak megmutatása, hogy az erő és a nőiség kéz a kézben járhat
Hiszem, hogy az edzés nem büntetés, hanem eszköz.
Egy eszköz arra, hogy erősebbek, magabiztosabbak és önazonosabbak legyünk: kívül és belül is.
Ha készen állsz dolgozni magadon, én ott leszek melletted.
Valódi visszajelzések azoktól, akik már elindultak a közös munka útján.
Az egyik legjobb döntésem volt, hogy Ildit választottam edzőmnek. Nemcsak a gyakorlatok helyes kivitelezését tanultam meg, hanem azt is, hogy mennyire fontos a regeneráció, a megfelelő táplálkozás, és mindemellett a testi és lelki egyensúly fenntartása.
Az együtt töltött idő alatt rengeteget fejlődtem: sokkal fittebb, erősebb és magabiztosabb nőt látok a tükörbe nézve, és örömmel látom azt a változást az alakomon, amit az Ildivel közös munka által értünk el. 😊 Igazi „harci popsit” sikerült kiépíteni. 🤭💪
Az edzések nemcsak fizikailag formáltak, hanem hatalmas önbizalmat is adtak. 🙏
A szakmai tudása és profi hozzáállása mellett a személyisége is hatalmas pluszt jelent. Egyszerre motiváló, támogató és közvetlen, ezáltal az edzések mindig jó hangulatban teltek. Ildinek köszönhetően új edzőtársakat is megismerhettem a közös edzések által, így nemcsak egy még motiválóbb csapat részese lettem, hanem új barátokat is szereztem. 👀
Iszonyatosan hálás vagyok Ildinek🙏🥰 és szívből ajánlom mindenkinek, aki fejlődni szeretne és egy igazán elhivatott humoros és jófej edzővel dolgozna együtt.🤗😎
2026 januárjában döntöttem úgy, hogy újra elkezdek edzeni.
Az új évem legjobb döntése volt, hogy téged választottalak személyi edzőmnek!
Már az első alkalommal éreztem a profizmust és azt, hogy szívvel-lélekkel végzed a feladatodat.
Emlékszem, az első edzésről már úgy jöttem haza, hogy: „Na anyukám, itt komoly fejlődésre számíthatsz!”
Az edzések mellett kaptam étrendet is, ami nem csak csirke-rizsből áll. Változatos, több opcióm is van egy adott étkezésre.
A közel két hónap alatt az edzéseknek és az étrendemnek köszönhetően nemcsak én, hanem szó szerint mindenki látja a változást és a fejlődést!
A fejlődés mellett viszont, mivel evészavarral küzdöttem sokáig, vannak nehezebb napok is. Ha ilyen van, mindig megnyugtatsz, hogy semmi baj, beszéljünk róla, és rájövök, hogy tényleg nincs semmi gond, vannak ilyen napok. Ezután összekapom magam, és megy minden, mint a karikacsapás újra, mert érzem, hogy nem vagyok egyedül – támogatsz!
Köszönöm a közös munkát és a támogatásod, mert nélküled nem tartanék itt, ahol most tartok! Tudom, hogy még messze a cél, de a te támogatásoddal és segítségeddel elérhetem! ❤
Amióta elkezdtem edzőterembe járni, azóta sokkal jobban érzem magam testileg és lelkileg is.
Ildinek köszönhetően már körülbelül 2 hónap után láttam a változást, aminek nagyon örültem.
Hozzá járni nagyon szeretek, mert mindig igyekszik a vendégeiből kihozni a lehető legjobb énjüket.
Már most sokkal magabiztosabb vagyok, pedig még messze vagyok a célomtól.
Ha a legjobb edzőt keresitek, Ildihez jelentkezzetek! 🤗
Ildához pár hónappal ezelőtt kezdtem el járni személyi edzésre. Az időpontokat rugalmasan kezeli, ami fontos a munkám miatt.
Edzéseken segít a kivitelezésben, ha egy gyakorlat nem kényelmes, vagy nem érzek rá arra az izomra, amire kellene, akkor javítjuk, módosítjuk.
Szívesen ad tanácsot étkezéssel kapcsolatosan. Bármit lehet tőle kérdezni, mindenre válaszol, és ha probléma van, lehet hozzá fordulni.
Nagyon sokat köszönhetek Ildának. Az ő programjával és étrendjével majd 4 hónap alatt 10 kg fogytam, és mellette annyit formálódtam, hogy észrevettem: nekem igenis van fenekem.
Nagyon szeretem benne, hogy az edzések alatt végig rám figyel. Érzem, hogy tényleg velem foglalkozik, segít, ha elakadok, és mindig motivál, hogy még 2-3 ismétléssel többet is megcsináljak.
És nem utolsó sorban a legjobb edző mellé egy legjobb barátnőt is kaptam. Úgyhogy én mindenkinek azt mondom: ha egy jó edzőt keresel, akkor az legyen Ilda 🤍
Nagyon örülök, hogy téged választottalak személyi edzőmnek, hiszen te nem csak egy edző vagy, hanem barát is, aki amellett, hogy motivál, meghallgat és támogat.
Minden nap vártam az edzéseket, melyek során nem csak fizikailag fejlődtem, hanem fejben is, ez pedig rengeteget számít.
Pár hónap alatt már máshogy állok a tükör előtt, és ez nagyban neked is köszönhető! ❤️